Redakcja

O portalu

Dziś luksus to nie tylko styl życia.

To również niepowtarzalne momenty, nietuzinkowe doświadczenia oraz prawdziwe emocje. Onluxury.pl powstał z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość, komfort oraz estetykę. Znajdziesz tu trendy modowe od światowych projektantów, wyjątkowe miejsca, ekskluzywne kosmetyki, najlepszy design i unikalną sztukę.

Zanurz się z nami w świecie niezwykłych doznań i wysublimowanego piękna!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnych artykułów na potrzeby blogów i sklepów internetowych. Jest abslowentką studiów licencjackich na kierunku filologia polska. Prowadzi firmę Hero-Writer.
Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Z wykształcenia historyk oraz ekonomista, który właśnie kończy doktorat. Tworzy teksty na potrzeby ogólnopolskich tytułów o tematyce biznesu, kultury, ale również życia codziennego. W wolnych chwilach śledzi nowinki z zakresu ekologicznych rozwiązań oraz ze świata zwierząt i roślin.
Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która kocha podróże, koty oraz życie z dala od zgiełku miasta. W chwilach wolnych gra na basie, organach oraz flecie w różnych projektach muzycznych. Jest absolwentką filologii angielskiej oraz pasjonuje się żeglarstwem.
Zobacz wpisy autora

Magdalena Gardias

Ciekawa świata, najnowszymi trendami i wydarzeniami w dziedzinie mody. Codziennie odkrywa nowe pasje i zainteresowania, nie lubi się nudzić. Studiowała filologię polską, skąd wyciągnęła miłość do języka polskiego. Od dwóch lat zajmuje się pisaniem tekstów.
Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, eksperymentuje z różnymi technikami poszerzania świadomości i usiłuje znaleźć złoty środek na drodze samorozwoju.
Zobacz wpisy autora