Redakcja

O portalu

Dziś luksus to nie tylko styl życia.

To również niepowtarzalne momenty, nietuzinkowe doświadczenia oraz prawdziwe emocje. Onluxury.pl powstał z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość, komfort oraz estetykę. Znajdziesz tu trendy modowe od światowych projektantów, wyjątkowe miejsca, ekskluzywne kosmetyki, najlepszy design i unikalną sztukę.

Zanurz się z nami w świecie niezwykłych doznań i wysublimowanego piękna!

Redaktor naczelna

Weronika Misiuk

Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu artykułów dotyczących zdrowia, urody i życia codziennego. Współpracowała m.in. z Grupą Eurozet i Grupą Wirtualna Polska. W czasie wolnym słucha muzyki, gra na pianinie i bierze udział w różnych wydarzeniach kulturalnych.
w.misiuk@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.
Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.
Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz wpisy autora