Co kupić na 18. urodziny?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Co kupić na 18. urodziny?
Lifestyle

Artykuł sponsorowany

Osiemnaste urodziny to bez wątpienia kamień milowy w życiu każdego młodego człowieka. Symboliczne wkroczenie w dorosłość wiąże się z uzyskaniem wielu przyjemnych przywilejów, dlatego większość nastolatków czeka na swoja osiemnastkę z ogromną eksytacją. Obecnie wyjątkowość tych urodzin jest najczęściej podkreślana przez wyprawienie hucznej imprezy dla rodziny i znajomych. Podpowiadamy, czym obdarować jubilata w tym przełomowym dla niego dniu.   

Zabawne prezenty   

Wiele osób uważa, że prezent na osiemnastkę powinien nawiązywać nieco do podniosłości tego wydarzenia oraz do przywilejów, jakie niesie za sobą osiągnięcie pełnoletności. Personalizowany kufel na piwo, kieliszki do wina lub wódki grawerem, na przykład imieniem i datą urodzin na pewno ucieszą jubilata i zostaną świetną pamiątką na lata. Dobrym i oryginalnym pomysłem są też pudełka prezentowe tworzone specjalnie na osiemnaste urodziny. Zawierają one drobne upominki, nawiązujące w zabawny sposób do miłych aspektów dorosłości. Takie personalizowane prezenty z przymrużeniem oka możesz kupić na stronie internetowej  https://swistakpakuje.pl/kategoria-produktu/personalizowane-prezenty/na-18-urodziny/

W tej kategorii może znaleźć się także koszulka upamiętniająca tę okazję z żartobliwym napisem lub grafiką własnego projektu. Warto, aby taki upominek był nie tylko zabawny, lecz także osobisty, na przykład nawiązywał do Twojej relacji z jubilatem lub jego zainteresowań.  

Pieniądze, bony upominkowe i bilety   

Najprostszym pomysłem na prezent, który w 99% przypadków będzie trafiony, jest wręczenie solenizantowi koperty z pieniędzmi. Kwota, jaką dołączysz do kartki z życzeniami, nie ma większego znaczenia i powinna być osobistą sprawą każdego gościa. Szczere i osobiste życzenia wypisane w ładnej kartce oraz sama Twoja obecność mają często większą wartość niż gotówka załączona w kopercie. Jeśli nie chcesz “iść na łatwiznę” i wręczać jubilatowi bezpośrednio pieniędzy, bon upominkowy do sklepu, serwisu z grami lub voucher do kina to również bardzo dyplomatyczne i bezpieczne wyjście. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie za dobrze znasz obdarowywaną osobę, ponieważ taki prezent jest bardzo uniwersalny i pozostawia jubilatowi dowolność w jego wykorzystaniu.  

Jeśli znasz osiemnastolatka na tyle dobrze, że wiesz, kto jest jego ulubionym muzykiem, i kogo marzy, by zobaczyć na żywo, możesz sprezentować mu bilety na wyśniony koncert lub festiwal muzyczny. Taki upominek na pewno wzbudzi ogromną ekscytację i będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego miłośnika muzyki.   

Prezent – doświadczenie   

Bardzo oryginalnym prezentem na urodziny jest kupienie solenizantowi prezentu – doświadczenia. Zarówno w Internecie, jak i na specjalnych wyspach stacjonarnych w centrach handlowych, można zakupić specjalne vouchery na różne, mniej lub bardziej ekstremalne, doświadczenia. Lot balonem, skok na bungee lub przejażdżka drogim, sportowym autem to prezent, który, choć niematerialny, na pewno zapadnie obdarowanemu w pamięć i zapewni niepowtarzalne przeżycia i emocje. Nie muszą być to tylko doświadczenia dla miłośników adrenaliny. Taki voucher można wykupić także na nietypową kolację w ciemności, dzień w spa lub kurs tańca. Dla każdego znajdzie się odpowiednia opcja.   

Zdjęcie główne: pexels.com/Pavel Danilyuk

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*