Egzotyczne kierunki na rodzinne wakacje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Egzotyczne kierunki na rodzinne wakacje
Podróże

Artykuł sponsorowany

Zima to świetny moment, żeby zacząć planować urlop z prawdziwego zdarzenia. Marzysz o dalekiej, egzotycznej podróży? Piszemy o destynacjach, które są szczególnie polecane przez urlopowiczów.

Zanzibar 

Wycieczka do luksusowego kurortu na Zanzibarze może być dla wielu osób spełnieniem marzeń o idealnym urlopie. Krystalicznie czysta woda, zapierające dech w piersiach widoki na Ocean Indyjski czy rajska, piaszczysta plaża sprzyjają relaksacji i pozwalają oderwać się od codzienności. Zanzibar to dobry kierunek na romantyczny wyjazd we dwoje, a także na wakacje z wieloosobową rodziną. To miejsce zachwyci zwłaszcza miłośników rafy koralowej i nurkowania. Ekskluzywne wycieczki do Zanzibaru będą odpowiedzią na potrzeby osób, które marzą zarówno o spokojnym, leniwym wypoczynku, jak i aktywnych formach spędzania wolnego czasu. 

Madagaskar

Madagaskar to wymarzona destynacja dla pasjonatów egzotycznej fauny i flory. Różnorodna wyspa może kojarzyć się przede wszystkim z lemurami, ale warto poświęcić czas, żeby zobaczyć piękne rezerwaty przyrody pełne natury i dzikich zwierząt. Przeglądając dostępne wycieczki na Madagaskar warto zwrócić uwagę na atrakcje, takie jak szkolenia z nurkowania wśród żółwi morskich, możliwość pływania skuterem wodnym, łowienie ryb czy luksusowe ​​wycieczki helikopterowe do Parków Narodowych. Hotele na Madagaskarze współgrają z otaczającą je przyrodą, a także oferują szereg relaksujących zabiegów spa. Przed wyjazdem należy zapoznać się z profilaktyką, skonsultować z lekarzem medycyny podróży oraz wykonać zalecane i obowiązkowe szczepienia dla zwiększenia bezpieczeństwa w czasie urlopu. 

Australia 

Profesjonalnie zaplanowane wycieczki do Australii nie mogą okazać się rozczarowaniem. Zwiedzanie Australii z pewnością będzie ekscytującym doświadczeniem dla wszystkich miłośników dalekich podróży. Ten kontynent łączy w sobie wiele sprzeczności – od zachwycających i nowoczesnych metropolii, przez surowe parki krajobrazowe, po najpiękniejsze plaże na świecie. Luksusowy resort w tropikalnym otoczeniu to idealne zakwaterowanie dla osób poszukujących spokoju, prywatności oraz inspirujących widoków na turkusową wodę w cieniu eukaliptusów.

Fot.: Humphrey Muleba/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*