Jak wybrać funkcjonalny portfel męski?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Jak wybrać funkcjonalny portfel męski?
Fashion

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jak wybrać funkcjonalny portfel męski?

Bez portfela nie obejdzie się żaden mężczyzna. To podstawowe akcesorium, które przede wszystkim spełnia praktyczne funkcje, lecz również wpisuje się w charakter codziennych oraz okolicznościowych stylizacji. W jaki sposób dobrać portfel męski, by był funkcjonalny i świetnie się prezentował? Sprawdzone wskazówki.

Minimalizm w modzie

Dziś stawia się na minimalizm. Jest on widoczny zarówno w trendach wnętrzarskich, jak i w modzie. Choć na wybiegach widujemy garderobę i dodatki, które są dalekie od minimalizmu i prostoty, na co dzień doceniamy powiedzenie, że mniej znaczy więcej. To samo tyczy się dodatków do stylizacji, w tym portfeli.

W męskim portfelu musi się znaleźć miejsce na banknoty, monety, karty debetowe, zdjęcie bliskiej osoby. Dla wielu panów to tylko część z dokumentów i podręcznych rzeczy, które chcą mieć zawsze przy sobie. Trudno się zatem dziwić, że mężczyźni walczą z wypchanymi portfelami.

Niestety właśnie ten wypchany, gruby portfel, który ledwo mieści się w kieszeni, nie jest ani praktyczny, ani estetyczny. Jak zamienić go na funkcjonalny produkt? Wskazówką jest przede wszystkim uporządkowanie wszystkich kart, dokumentów i innych drobiazgów, a następnie podzielenie ich na kategorie.

Banknotówka i portfel na karty

Na karty, zarówno lojalnościowe, jak i debetowe warto przeznaczyć klasyczny portfel na karty. Znajdzie się w nim wystarczająco dużo przegródek, jednak ich ilość będzie dopasowana w taki sposób, by portfel zachował swoją estetykę. Przeważnie panowie mogą liczyć również na przegródki, w których pomieszczą gotówkę i monety, jednak warto przemyśleć znalezienie dla nich innego miejsca.

Pieniądze z powodzeniem pomieści typowa banknotówka męska. Niewielka, estetyczna, funkcjonalna i mieszcząca się w każdej kieszeni, teczce czy plecaku. Oddzielne miejsca przechowywania banknotów i monet oraz kart mają jedną i to bardzo dużą zaletę. Chodzi o bezpieczeństwo. Trzymanie wszystkiego w jednym miejscu oznacza, że w razie zgubienia lub kradzieży traci się dosłownie wszystko.

Polecane marki portfeli męskich

Jakość ma znaczenie, zawsze i w przypadku każdego produktu, również portfela męskiego. Panowie, którzy liczą na trwałość, funkcjonalność i estetykę tego użytkowego akcesorium, powinni szukać wśród sprawdzonych marek.

Wśród polecanych produktów znajduje się portfel Peterson męski. To marka, pośród której propozycji można znaleźć wykonania z wysokiej jakości skóry. Odpornej na zagniecenia oraz zabrudzenia, dzięki czemu portfel przez długi czas zachowuje swoje walory estetyczne, pomimo codziennego użytkowania.

Czym się kierować podczas wybierania?

Wybierając portfel warto kierować się nie tylko jego ceną, lecz również wspomnianą marką. Duże znaczenie ma oczywiście wyposażenie w rozmaite przegródki i kieszonki. Tę kwestię należy dopasować do indywidualnych potrzeb. Kolor, rozmiar czy styl – tutaj gusta mają pierwszeństwo.

Korzystając z powyższych wskazówek uda się wybrać praktyczny i elegancki portfel męski, który wpisze się w potrzeby stylizacji zarówno codziennych, jak i okolicznościowych.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*