Prezenty dla firm – poradnik zakupowy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Prezenty dla firm – poradnik zakupowy
Lifestyle

Artykuł sponsorowany

Odpowiedni prezent może polepszyć stosunki i wpłynąć pozytywnie na kontakty biznesowe. W artykule doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w roli upominku biznesowego.

Prezenty biznesowe pozwalają ocieplić relacje, zwłaszcza na początku projektu czy w ramach podziękowania za współpracę, dlatego warto w nie zainwestować. Dobrze dobrane upominki mogą przy okazji pełnić także funkcję reklamową i zwiększać rozpoznawalność marki. Prezent firmowy warto wręczyć na święta, z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa, po zakończeniu ważnej współpracy, a także jako dodatek do premii kwartalnej dla pracowników lub po podpisaniu ważnej umowy z kontrahentem. Opłaca się pamiętać także o drobnych upominkach ze spersonalizowaną etykietą, które można dołączać do zamówień internetowych i rozdawać podczas targów branżowych.

Kosze prezentowe

Elegancki kosz prezentowy to uniwersalny prezent, który można skompletować w dowolny sposób lub zamówić gotowe zestawy biznesowe. Warto umieścić w nich luksusową kawę bądź herbatę, regionalne przetwory czy wykwintne trufle i czekoladki firmowe. Pięknie zapakowany kosz upominkowy może poprawić wizerunek firmy w oczach inwestorów lub współpracowników, a także stanowić podziękowanie dla prezesa czy księgowej.

Słodkie upominki

Słodycze mogą wydawać się niepozorne, ale większość osób nie potrafi przejść obok nich obojętnie, zwłaszcza jeśli są pięknie zapakowane. Słodkie upominki, takie jak czekoladki dla firm czy krówki w spersonalizowanych opakowaniach, mogą sprawić, że logo firmy będzie kojarzyło się z przyjemnością. Czekoladki z nadrukiem firmowym można wykorzystać także do promocji marki w mediach społecznościowych, a tym samym także do budowy ciekawego wizerunku przedsiębiorstwa nie tylko na targach branżowych, ale również w sieci.

Artykuły biurowe

Świetnym rozwiązaniem są również firmowe notesy, kalendarze oraz inne funkcjonalne akcesoria biurowe, z których klient czy kontrahent mógłby korzystać na co dzień. Dużą popularnością cieszą się także dodatki do sprzętów elektronicznych, takie jak pendrive z grawerem czy powerbank. Warto rozważyć również eleganckie kubki, szklanki lub termosy z nadrukiem.

Fot.: David Everett Strickler/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*