Ekskluzywne smartfony dla przedsiębiorców

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Ekskluzywne smartfony dla przedsiębiorców
Technologie

Kupując telefon do użytku służbowego, musisz brać pod uwagę szereg ważnych parametrów, takich jak moc baterii, wysoki poziom bezpieczeństwa czy wygodny i duży wyświetlacz. Jako biznesmen z klasą powinieneś się też zatroszczyć o stylowy model. Niewykonalne? Gdzież by! Wybierz coś dla siebie z naszej listy ekskluzywnych smartfonów dla przedsiębiorców!

Oppo Find X5 Pro

Na światowym rynku Oppo Find X5 Pro dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym z połyskiem. Flagowiec chińskiej firmy zachwyca swoją obudową – do jej stworzenia nie użyto ani grama plastiku. Tylny panel telefonu jest wykonany z ceramiki, a dla chińskich odbiorców jest nawet model ze skórzanym podkładem. W odróżnieniu od innych smartfonów w tym modelu wyspa z aparatami nie ma ostrych, wystających kantów, są za to łagodne przejścia do kamer. Wyświetlacz telefonu ma tryb adaptacyjny, zależny od aplikacji, zawartości i aktywności. Wreszcie Oppo daje możliwość dopasowania telefonu do osobistych preferencji. Możesz więc wybrać kształty ikonek, animowane tapety czy rodzaj powiadomień.

Sony Xperia 1 IV

Obudowa telefonu Sony Xperia 1 IV jest niezwykle stylowa i elegancka. Wydłużona, dość wąska konstrukcja sprawia, że przeglądanie treści jest wyjątkowo wygodne. Pomimo sporego 6,5-calowego wyświetlacza i płaskich krawędzi telefon jest wygodny w użytkowaniu. Oprogramowanie smartfona bazuje na Androidzie 12. Brak w nim irytujących innowacji i zainstalowanych złośliwych aplikacji. Sony Xperia 1 IV to telefon stworzony dla miłośników klasycznych rozwiązań. Z pewnością doceni go niejeden wymagający przedsiębiorca.

iPhone 11 Pro

iPhone 12 i 13 nie wypadły dość dobrze z powodu ostrych krawędzi i nie dość wydajnej baterii, dlatego iPhone 11 Pro pozostaje dla biznesmenów najlepszym modelem pod względem stosunku ceny do wydajności i oferowanych możliwości. Na żadnym innym telefonie Apple nie zobaczysz tak jasnych i wyraźnych obrazów, jak na iPhonie 11 Pro. Telefon radzi też sobie bez problemu z wykonywaniem wielu zadań, na przykład obsługą mnóstwa aplikacji. Jeśli więc jesteś wielozadaniowcem, ten telefon z pewnością Ci się spodoba.

Google Pixel 5

Najbardziej udany Pixel w historii Google: smartfon bez zbędnych kamer, dość wydajny, kompaktowy i z wyświetlaczem o optymalnej częstotliwości odświeżania. Google Pixel 5 ma wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca, wspiera najnowszy standard sieci komórkowej, dzięki czemu zapewnia szybkie pobieranie plików. Poza tym Google Pixel 5 wykorzystuje szereg rozwiązań technicznych, które sprawiają, że praca ze smartfonem jest wygodna i przyjemna.

Asus ZenFone 8

Ekskluzywny i wydajny Asus ZenFone 8 łączy w sobie komfort obsługi i wysoką moc. Dzięki procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 888 smartfon wykona wszystkie Twoje polecenia bez żadnej zwłoki. Na uwagę zasługuje ekran z odświeżaniem 120 Hz i układ graficzny Adreno 660, który przekłada się na bardzo dobre wyniki w benchmarkach. Dodatkowo wymiary smartfona są mniejsze niż standardowe.

Zdj. główne: camilo jimenez/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*