Innowacyjny telewizor od LG już na rynku!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Innowacyjny telewizor od LG już na rynku!
Technologie

Do sprzedaży w Korei Południowej trafił najbardziej nowoczesny telewizor LG od kilkudziesięciu lat. Jest luksusowy, robiony na zamówienie, a jego ekran jest zwijany. 

Firma LG Electronics wyprodukowała pierwszy na świecie telewizor ze zwijanym ekranem – LG Signature  OLED R (model RX). Sprzęt będzie można zakupić w jedynie siedmiu sklepach z elektroniką użytkowa klasy premium w  głównych miastach Korei Południowej. Cena luksusowego telewizora to 87 tysięcy dolarów. Jak podkreśla Park Hyoung-sei, prezes działu Home Entertainment firmy LG:

„Połączenie innowacji w dziedzinach technologii oraz wzornictwa jest bezprecedensowym osiągnięciem, które rzeczywiście zasługuje na miano dzieła sztuki. To prawdziwie luksusowy produkt, który pozwala inaczej spojrzeć na to, czym może być telewizor.”

https://www.youtube.com/watch?v=Cf3CvUg7Pdw

Czym charakteryzuje się nowoczesny sprzęt?

Każdy egzemplarz jest wykonywany na zamówienie, dzięki czemu jego konstruowanie wymaga precyzyjności i wysokich umiejętności technicznych. Staranność wykonania i rzemieślniczy kunszt dostrzegalny jest w najmniejszych szczegółach telewizora. Jednym z takich detali jest możliwość personalizowanego graweru na aluminiowej podstawie sprzętu. Telewizor posiada elastyczną, płynnie zwijaną, 65-celową matrycę OLED. Litera R w oznaczeniu modelu oznacza możliwość zwijania ekranu. Jest rewolucyjna technologia, która po raz pierwszy wykorzystuje sprzęt elektroniczny nie tylko jako element wystroju, ale także redefiniuje zależność miedzy telewizorem a przestrzenią która go otacza.

Fot. LG Polska

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*