Ekskluzywna wystawa i aukcja historycznej biżuterii

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Ekskluzywna wystawa i aukcja historycznej biżuterii
Fashion

Najpopularniejszy dom aukcyjny w Polsce wystawi na sprzedaż diamentowe pierścionki, perłowe bransoletki czy szmaragdowe naszyjniki z XIX i XX wieku.

Dzieła sztuki jubilerskiej zgromadzone przez Dom Aukcyjny Desa Unicum pochodzą z rożnych lat ubiegłych wieków. cała zebraną biżuterię można oglądać na specjalnie przygotowanej wystawie aż do 23 lutego, czyli dnia przeprowadzenia aukcji. Licytacja rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie prowadzona zdalnie. Zainteresowani zakupem użytkownicy będą mieli okazję licytować za pomocą mobilnej aplikacji, strony internetowej, telefonicznie lub jako zlecenie stałe. Estymacja wystawionych dzieł waha się cenowo od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych.

Oferta domu aukcyjnego

Wśród licytowanej biżuterii znajdują się pierścionki, naszyjniki, bransolety czy kolczyki wysadzane drogocennymi kamieniami, takimi jak szafiry, diamenty, rubiny, brylanty, cytryny czy granaty. Biżuteria XIX i XX wieku wykonana jest w stylu art deco, edwardiańskim lub z elementami florystycznymi. Pełna oferta licytacji jest dostępna na oficjalnej stronie Desa Unicum.

Fot. materiały prasowe Desa Unicum

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*