Luksusowe podarunki – co wręczyć kontrahentom?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Luksusowe podarunki – co wręczyć kontrahentom?
Lifestyle

Artykuł sponsorowany

Prezenty wręczane kontrahentom z różnych szczególnych okazji są miłym gestem, który okazuje nasz szacunek i sympatię. Warto jednak pamiętać, że podarunki dla klientów biznesowych nieco różnią się od tych wręczanych pracownikom lub klientom indywidualnym. Co więc wybrać na prezent dla kontrahentów? Przedstawiamy kilka naszych ponadczasowych propozycji. 

Klasyka gatunku – kosze prezentowe

Jednym z najbardziej ponadczasowych pomysłów na prezent, który doskonale sprawdzi się jako podarunek dla Twoich kontrahentów, są kosze prezentowe. Taki klasyczny upominek sprawdzi się zarówno jako prezent świąteczny, jak i jako prezent z okazji innych ważnych dla firmy wydarzeń. Ogromną zaletą takiego kosza prezentowanego jest fakt, że możesz umieścić w nim wszystko, co chcesz. Możesz na przykład zdecydować się na kosz tematyczny. Świetnie sprawdzą się kosze z herbatą lub z kawą. Do takiego kosza możesz włożyć różne gatunki kawy lub herbaty, przyprawy oraz takie dodatki jak miód. Innym ciekawym rozwiązaniem jest kosz z dobrej jakości winem i słodyczami. Warto oczywiście pamiętać, że taki kosz prezentowy musi być też elegancko ozdobiony. Jeśli zależy Ci na pięknym koszu prezentowym, który będziesz mógł podarować swoim kontrahentom, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/

Artykuły piśmiennicze

Kolejnym ponadczasowym pomysłem na prezent dla kontrahentów są luksusowe artykuły piśmiennicze. Taki podarunek w postaci długopisu lub pióra do pisania podkreśli status odbiorcy i zaznaczy bliskie kontakty między firmami, jednak nie przekroczy żadnych granic i nie wprawi żadnej ze stron w zakłopotanie. Możesz postawić też postawić na przykład na artykuły piśmiennicze z grawerem, które będą prawdziwą kwintesencją elegancji i szyku. Jest to genialna propozycja zwłaszcza dla ważnych klientów biznesowych oraz firm z ceremonialną kulturą negocjacyjną. 

Vouchery na przeżycia 

Bardzo popularnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się jako luksusowy prezent dla kontrahentów, są tak zwane vouchery na przeżycia. Jest to nic innego jak voucher na ciekawe doświadczenia, na przykład skok ze spadochronem, kolacja w wykwintnej restauracji, czy wyjazd do SPA. Taki voucher można zrealizować w dowolnym terminie, dlatego też możesz mieć pewność, że sprawisz swoim klientom biznesowym przyjemność. Jeśli więc chcesz podarować niebanalny prezent, który pozostanie w pamięci obdarowanej osoby na długo, to tego typu voucher będzie strzałem w dziesiątkę.

Fot. NORTHFOLK/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*