Polscy piłkarze zakończyli rozgrywki. Gdzie wypoczywają na wakacjach?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Polscy piłkarze zakończyli rozgrywki. Gdzie wypoczywają na wakacjach?
Lifestyle

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zakończyła swój udział w Mistrzostwach Europy 2020 na fazie grupowej. Dzięki temu zawodnicy mogli wcześniej wybrać się na wyczekane urlopy. Jakie kierunki wybrali?

Robert Lewandowski

Kapitan reprezentacji i zawodnik Bayernu Monachium razem z żoną i dwoma córkami zdecydował się na wyjazd na Majorkę. Malownicza wyspa w Hiszpanii to idealne miejsce na wypoczynek w gronie rodzinnym. Fotografiami z wakacji chętnie dzieli się nie tylko sam piłkarz, ale także Anna Lewandowska.

Kacper Kozłowski

Najmłodszy piłkarz występujący podczas Euro 2020 udał się na wakacje wraz ze swoją dziewczyną. 17-letni zawodnik wyleciał na Rodos, a na relacji na Instagramie udostępnił widok na z hotelowego pokoju.

Łukasz Skorupski

Rezerwowy bramkarze reprezentacji Polski, nie miał okazji pokazać się podczas meczów Euro 2020, ale wspólnie z kolegami przygotowywał się do prestiżowego turnieju. Po intensywnym obozie i nieudanym występie na turnieju mógł pozwolić sobie na wakacje w rodzinnym gronie. Piłkarz zdecydował się na urlop w sardyńskim Porto Cervo we Włoszech.

Zdjęcie główne: Tibrina Hobson/UEFA/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*